Velikonoční Adopce

21. dubna 2014 v 15:00
Byla rychlovka a tak proč ne adopce.
V Adopci jde o to, že musíte pokemona přesvěčit. Na výboěr jsou vždy tři nebo čtyři pokemoni.
Pokemoni se nezamlouvají a mohu se o jednoho prát max 3 členi. (To proto, aby se všichni nenalepili na nejsilnějšího nebo
nejhezčího.)

Pokemoni v Adpoci:
pikachu_blackwhite_animated_front
Pikachu
Levl. 15
Pohlaví:

purrloin_blackwhite_animated_front
Purrlion
Levl.: 10
Pohlaví:


eevee_blackwhite_animated_front
Eevee
Levl: 16
Pohlaví:

Každý může přemlouvat jenom jednoho.
Čas je do 10. Května
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Poki :3 Poki :3 | 21. dubna 2014 v 15:51 | Reagovat

„Konečně adopce,“ řekla jsem si. K přemlouvání jsem si vybrala Eevee. Zjistila jsem si o něm, že je to kluk a že má level 16, to se bude hodit.
„Ahoj Eevee,“ pozdravila jsem jej ale on se tvářil nezaujatě. „Já jsem Poki, trenérka Pokémonů,“ představila jsem se mu ale on stále neměl zájem se se mnou bavit. Vytáhla jsem pokébally se svými dvěma Pokémony a vyhodila jsem je do vzduchu. Z pokéballů vylezli Oshawott a Ivysaur.
„Tohle jsou moji Pokémoni, Oshawott a Ivysaur. Pozdravte Eevee.“ Oba Pokémoni k němu popošli a začali si s ním něco povídat. Pochytila jsem jen něco o tom, že se mnou rádi trénují. Eevee ke mně popošla a konečně pozdravila i mě.
„Líbí se mi tvé vývoje Eevee, už jsi přemýšlel nad tím na co by jsi se chtěl vyvinout?“ Eevee zavrtí hlavou.
„No jo, trénuješ rád?“ Eevee přikývne a poposkočí protože to něj Ivysaur šťouchne úponky.
„Chtěli by jste si hrát, že?“ Pokémoni přikývli. Přemýšlela jsem co bychom si asi tak mohli zahrát ale žádné originální hry mě nenapadli.
„Možná bychom mohli jít na hřiště..“ Ani sem nedokončila větu a Pokémoni se rozešli směr hřiště. Na hřišti jsme se rozhodli co budeme hrát. Basketbal.
„Předpokládám, že pravidla aspoň trochu znáte. Cíl je dostat míč do koše.. bez faulů!“ Rozdělili jsme se do týmů. Oshawott byla s Ivysaurem a Eevee se mnou. Hráli jsme a hráli. Nakonec jsme s Eeveem vyhráli, kdo by se tomu divil když jsem člověk a Oshawott s Eeveem takový prcci.
„To byla hezká hra, nemyslíte?“ Pokémoni souhlasili a chtěli si zahrát ještě něco. Vybrali jsme schovku.
„Budeme se moct zapykávat dobře?“ Pokémoni přikývli že rozumí. Tahali jsme slámky abychom se dohodli kdo bude pykat a nejkratší si vytáhl Eevee. Eevee začal pykat a my jsme se běželi schovat. Vylezla jsem na strom, Ivysaur se schoval do křoví... a předstíral že je kytka a Oshawott se ponořila do jezýrka. Eevee po chvilce vyšel. Byla jsem první koho uviděl a tak mě i zapykal. Další koho našel byla Oshawott protože to pod vodou nevydržela moc dlouho. Oshawott se do Eeveeho pustila, že to není fér a že se díval. Začali se hádat.
„Ale noták! Eevee nešvindloval, hlídala jsem ho. To, že jsi nevydržela dlouho pod vodou Ruzzie není Eeveeho chyba, tak se omluv,“ pustila jsem se do toho já. Oshawott se zatvřáila provinile a omluvila se.
„A teď jdi najít ještě Bulbu Eevee,“ navrhla jsem a Eevee šel. Nemohl Ivysaura nikde najít, přehlídl ho totiž díky Ivysaurově rozkvetlé cibulce a zelené barvě. Nakonec jej ale přece jen zahlédl a dokonce i předběhl Ivysaura, který se odrazil úponky aby byl rychlejší.
„Jsi opravdu rychlý Eevee! A ty jsi se skvěle odrazil Bulbo.“ Oba jsem je pohladila.
Ještě párkrát jsme si zahráli a poté jsme usoudili, že je čas se vrátit.
„Jak sis to dneska užil Eevee? Líbilo se ti s náma?“ Eevee přikývl, prý se mu to líbilo.
„Víš, vždycky jsem chtěla takového Eeveeho. Připadáš mi jako elegantní a přesto velmi silný Pokémon. Dělám jak trenérství tak i koordinátorství, pokud se třeba rád předvádíš tak bych s tebou mohla chodit do dojmových kol a pokud by jsi chtěl být silnější nebo rád bojuješ tak bys mi mohl pomoct na stadionech. Mohli bychom být skvělý tým, my všichni.“ Ivysaur a Oshawott se na Eeveeho zazubili, i jim se líbil. Vytáhla jsem z batohu prázdný pokéball.
„Nechtěl by jsi se k nám přidat Eevee?“

2 Daky Daky | 21. dubna 2014 v 16:35 | Reagovat

[1]: Eevee zavrtí hlavou ještě nechce jít.

3 Daky Daky | 21. dubna 2014 v 16:35 | Reagovat

[1]: Eevee zavrtí hlavou ještě nechce jít.

4 Poki :3 Poki :3 | 21. dubna 2014 v 16:36 | Reagovat

[3]: Dobře, co máš rád Eevee?

5 Tamara Tamara | 21. dubna 2014 v 21:54 | Reagovat

Přišla jsem do místnosti a koukla kolem. Bylo tam spoustu pokemonů. Já jsem viděla Eevee, ale odvrátila jsem se k Purrloin.
Ahoj maličká. Jæ jsem Tamara. Moc ráda bych se s tebou sblížila. Víš.... obě jsme to měli asi těžké, tak mě napadlo jestli by jsi se mnou a se Snivym nechtěla někam jít.
Usmála jsem se na ní a pohladila jí po hřbetě.

6 Daky Daky | 22. dubna 2014 v 17:51 | Reagovat

[4]: Eevee pokrčí rameno

[5]: Purrlion se na tebe usměje a táhne tě na hřiště.

7 Poki :3 Poki :3 | 22. dubna 2014 v 18:43 | Reagovat

"Ale noták, přece musí být něco, co tě baví.. Co takhle zajít na film a potom si o tom popovídat?" Eevee váhavě přikývne a tak všechny Pokémony vezmu do kina. Šli jsme na nějakou komedii takže jsme se všichni dost nasmáli. Když jsme z kina vyšli, Eevee vypadal celkem nadšeně a Ivysaur s Oshawott taky. "Tak co, líbil se vám film?" Zeptala jsem se a všem jsem jim dala pár pamlsků.

8 Tamara Tamara | 22. dubna 2014 v 18:46 | Reagovat

Promin jsem na mobilu a tak to bude bez hacku a carek
Tak dobrá, dobrá. Pujdeme si hrát.
Prisli jsme na hriste a Purrloin si hned sedla na houpacku. Snazila se rozhoupat ale mela moc kratke nohy. Ja jsem k ni pristoupila a zacala jsem ji rozhoupavat. Purrloin se to moc libilo. Zacala ale pistet kdyz jsem ji zacala houpat mic hodne. Vyletela z houpacky a ja jsem rychle bezela ji chytit. Skocila jsem na zem abych ji chytila. Stihla jsem to jen tak tak. Dopadla mi primo na bricho.
Musime davat pozor co delame.
Purrloin purr purrloin. Purrlo purr purrloin pu. ( Pujdeme na klouzacku?  Sklouzneme se ve dvou.)
Tak dobra. Ale davejme pozor.
Purrloin kyvla a bezela nahoru na zebrik ktery vedl ke klouzacce. Ja za ni bezela. Purrloin mi skocila do klina a uz to jelo. Byla to dlouha klouzacka. Jeli jsme asi minutu. Coz bylo dost neobvykle. Moc nas to bavilo. Jeli jsme asi osmkrat. Pak mi Purrloin skocila na nejakou divnou prolejzacku.
Pockej na me!
Purrloin se zacala chechtat a skocila mi na hlavu. Ja se s ni svalila na zem. Obje jsme se smali. Pak tam ale prisli nejaci kluci s Ducklety abylo to ohavne. Strcili do me a sebrali mi Purrloin.
Nehte mi ji!!
Kluci:  No a. Ted je nase.
Purrloin zacala plakat.
Rychle Snivy pjd ven!!!
Snivy vyletela a koukla na me. Zacala taky plakat kdyz poznala ze po ni chci aby pouzila utok.
Prosim. Pomoz mi zachranit Purrloin.
Snivy se na ni podivala. Videla ze je Purrloin v nevezpeci. Pouzila na ni narazovy utok a kluci ji pustila. Ja popadla Purrloin a Snivy a utikala jsem zpatky do adopci. Obe me objali.
Purrloin purrl purr purloin. ( Děkuji. Kdyby jsi tam nebyla asi bych tu nebyla ani ja.)
Ro nic. Moc rada jsem te zachranila. Mam te rada a tak jsem nemohla dovolit aby te vzali.
Snivy se usmala ale pak hned vzala pokeball a vlezla do nej. Purrloin se zasmala a lehla si k oknu.
Tak ahoj zlaticko. Zase zitra.
Zamavala jsem Purrloin a šla jsem do stanu.

9 Daky Daky | 23. dubna 2014 v 14:58 | Reagovat

[7]: Eevee pokrčí rameny a veme si pamlsky.

[8]: Purrloin se na tebe usměje a lehne si na zem.

10 Poki :3 Poki :3 | 23. dubna 2014 v 18:57 | Reagovat

„Eevee, tebe snad skoro nic nebaví, to není dobré... Co takhle kdybychom zkusili najít něco co tě přece jenom baví?“ Eevee mi nevěří, že bych mohla něco takového najít. „Hele, dívej. Třeba Ruzzie má ráda zápasení a trénování.“ Oshawott se zatváří pyšně. „A Bulba má rád zvláštnosti, třeba skameněliny a květiny.“ Ivysaur se trochu začervená. „Co takhle zkusit čtení, umíš číst?“ Eevee zavrtí hlavou. „Chtěl by ses to naučit?“ Eevee zvědavě přikývne.
Zašli jsme do místní knihovny a vybrali jsme nejjednodušší dětskou knihu, kterou jsme tam našli. „Dívej, tohle se čte jako A,“ ukážu na Ačko v textu a Eevee se na písemo zadívá. „Teď tohle, U,“ ukážu na další a Eevee mě pozorně poslouchá. „Teď tohle, T,“ řeknu a ukážu. „A tohle poslední je O,“ ukážu mu poslední písmeno ve slově. „Teď umíš první slovo Eevee! Auto!“ Eevee se zachychotá. „A co vy dva? Nechcete něco přečíst?“ Usměji se na ně a Pokémoni s chutí přikývnou. Začnu jim předčítat knihu, kterou si sami vybrali. Byla to kniha o trenérovi Pokémonů, který své Pokémony měl moc rád ale jednou mu někdo ukradl všechny bally a on je hledal po celém světě. Ivysaur, Oshawott a Eevee vypadali napjatě. Když jsem dočetla všichni zatleskali.
„Doufám, že se vám to líbilo,“ zasmála jsem se jejich radosti z takové prkotiny. Vzala jsem všechny ven a tam jsem jim dala pár pamlsků a vodu.
„Tak co Eevee, líbilo se ti to dneska? Bavilo tě to?“

11 Daky Daky | 23. dubna 2014 v 20:07 | Reagovat

[10]: Eevee si začne honit ocas a pak trochu přikývne.

12 Tamara Tamara | 23. dubna 2014 v 20:46 | Reagovat

Dobrou noc Purrloin. Zítra bychom mohli jít do cukrárny. Co ty na to?
Pohladila jsem jí po hlavičce a odcházela do stanu.

13 Daky Daky | 26. dubna 2014 v 14:56 | Reagovat

[12]: Purrloin kývne

14 maurise maurise | Web | 19. června 2015 v 0:34 | Reagovat

kladná pujčka 8-)

15 perpetrator perpetrator | Web | 9. září 2016 v 0:56 | Reagovat

nebankovní půjčky do 50 000 ihned :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama