Tréniková Hala

6. dubna 2014 v 19:43
Rozhodneš se jít rovnou za nosem. Objeví se před tebou velká hala. Otevřeš dveře a naproti tobě stojí svlanatý mladík. Chceš ho opatrně obejít, ale mladík si tě všimne a začne si s tebou třást rukou. ,,Ahoj jmenuji se Jhon a mám nastarost tuhle halu. Narozdíl od trénikového pole zde máme terče zabudované v zemi nebo dokonce figuríny pokemonů," trochu se na něj podíváš. V hlavě se ti objeví příslový, že samochvála smrdí. ,,Stejně jako u všech tréniku i zde smí pokemon trénovat jenom třikrát týdně, přece není stroj," podíváš se na něj ještě jednou ,,I zde platí, aby jsi ostatním trenérům a pokemonům nepřekáže či je nějak neobtěžoval, ale proti zápasům nic nemám, ale musí být přáteské jelikož ty baštím," stímto skončí váš rozhovor a Jhon se vydá dále. Nakonec jenom pokrčíš rameny a vydáš se najít místo, kde by jsi byl sám a nikdo by tě nerušil
Osnova:
1. Pokemon
2.Co trénuješ/co ho učíš
3.Příběh a postup
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 darth darth | 9. dubna 2014 v 14:55 | Reagovat

chimchar
procvičení utoku
Jakmile jsem přišel domu čel jsem za chimcharem. Chicmahr se klepal strachy v temnem koutě domu. Ja se usmal takhle si mi líbí řekl jsme si a zavolal chicmahra. ten přiběhl a nenechal no sobě nic znát. Dneska jsi dáme ten trenynk. Za chvíli sjem přišli do trenynkove haly. uviěli jsme nějakahého Johna a muj první zakaznik rad tě tu vidím. Chimchar se vystrašeně koukala na mě. Ten pokemon ma z tebe stracg řekl John. Nemá zakoktala chicmahr a už jdeme trenovat řekla. 6e jste tu rychlí tak vam ukažu moji drahu smrti. Smrti vyjekla chicmar vystrašeně ale já sjem to neslyšel ale měla strašný strach. Tak první co udělate je že přejdete přes tu lavku. Brknačka řekl jsme ale pod tou lávkou je voda. CHicmahr se zase lekla a začaqla plakat ale já jso toho nevšiml. Dal je obrovksa stěna pokemoni to mužu přlezt jen se svými drapami. PAk jsou tu dvě železné figuríny které jsou z trvrédo železa s kfxž ji zničíte oteevře se velká zavora.  Tam je daší vcoch ke je moje ekans. Musite jí porazit aby ste se dostali dále pak je trampolínu a musíte spadnout na tamhle tu huňatou žíněnku. Chimchar měla strach jak nikdy i jsem to naní trochu poznal. Musím tam jít. Musíš přikazal jsem jí. John jse na mě podíval chudaček šikovny pokemon nekřič na něj. Já ho neposlouchal a podíval jsem se na chimchar. T šla opatrně přes lvku. Pani ta je dobra řekl john. Jdi rychleji přikazal jsme chicmahr poslechla ale malem spadl do vody a začala se držet. Dokážeš to řel john ale já se na ní ostudně díval. Chicmahr vyskočila udělala kotoul a lavku přeskočila. Byla velice štasna a koukal se na mě radostnym yrazem já jen řekl at si pospíši a jde dál. chicmahr trochu posmutnila a skusila vyšplhat na stěnu. To dokážeš řekl john. johne prosím nepovzbuzij jí. Chicmhar zase posmutnila a zase ze stěny spadla. Skus použit  škrabavy urok aby ses dostala na druhou stranu a použila škrabavy utok řekl sjem a chicmahr se dostala na druhou stanu byla štasna a zase se na mě štasně podívala ja ji zase řekl abysi psopíšila. Šla k figurinam který virazili k chimchar ale ona použiila vrčeni a figuriny se zastavily použila škarabavy utok hlava nehlava a šla k trampoline vyskočila trefila se na žíněnku ale pak na zem´. Tentokrát se neudržela a začala plakat protože se strašně uhodila. Nešel jsem k ni a pozoroval jsem jí. Chimchar se na mě smutně ze slzami poddívala. Musíš ji pomoc řek ljohm. CHtěl jsem si vyskoušrt jestli dokaže hodit řekl jsem a chicmahr jsem vzal. Jdeme d poké střediska jo a mohlo by ten trenynk byt o něco lepší. chicmahr se zatvařila smutně ale byla jsi dobra řekl jsem. chciamr sje ze slazama na mě podívala ale taky s úsměvem.

2 Daky Daky | 9. dubna 2014 v 15:01 | Reagovat

[1]: Chimchar si procvičila útoky
+1 Levl
zvýšení síly útoku nenastalo

3 knihomág knihomág | 12. dubna 2014 v 19:57 | Reagovat

chimcharek
trénování útoků
Šel jsem k trénynkové hale. Těšil jsem se až si zatrénujeme a on taky tak vypadal. Než jsem vstoupil do haly on my ukázal na stromě jeho škrábavý útok a napsal tam písmeny CHIMCHAR A TRENÉR JDOU TRÉNOVAT. Vidíš jsem šikovný usmál jse a ukázal mi můj výtvor já ho pohladil vzal jsem ho na ramena a vešel jsem do trénynkové haly. On běžel k nejbliší figuríně a poškrábal ji obličej že nebylo vidět že obličej ta figurína někdy měla. Já se trochu bál aby škrábavý úto jednou nepoužil na mě ale pn pořád škrábal až figurína sloužila tak na skládku. Ty jseš skvěly chimchar na mě požil vrčení já byl tak zmatený že jsem spadl na zem. On na mě skočil a zase mě začal lochtat. Ne chimchare nech to ho chceš teda trénovat nebo ne řekl jsem se smíchem, Chimchar mě pustil a čekla na mé příkazy. Použij na figuríny vrčení. Vrčení bylo k ničemu ale všiml jsem si že jedna figurína spadla já na to uplně civěl jak to vrčení bylo silne a pak na ty zbyle figuriny použil škrabavy utok a jedne figuríně spadla hlavu chimchar udělal přemet a kopl do figurinini hlavy a ta odletěla pak zběsile rozškrábal hlavu a pak jí hodil na figurínu a ta spdla společně s hlavou na zem. Byl jsem chimcharinim výkonem velice překvapený. Pak vyskočil s velkým kotoulem  spadl na figurínu která spadla pomocí vrčení a poškrabala jí a do figuríny udělala velké díry. Pak na další figurínu použil vrčení a ta spadla a chimchar ji znovu poškrábala pak použila kotoul a spadla ke mně a uklonila se. Jsi šikovná řekl jsem a zvedl jsem jí nad hlavu a taky jsem jí pohladil. Mám tě rád chimchare usměju se. Jsem zatím začátečník ale doufám že ten trénynk bude skvělý řekl jsme a s chimcharem nad rameny jsem odeše domu.

4 Daky Daky | 12. dubna 2014 v 20:00 | Reagovat

[3]: Chimchar +2 Levli
Škrábavý útok ☼
Vrčení ☼☼

5 knihomág knihomág | 13. dubna 2014 v 12:31 | Reagovat

chimcharek
procvičení vrčení a naučení plamenometem
Šel jsem s chimchar k trénynkové hale. Oba dva jsme se moc těšili chimchar tímto tréninkem se mohla naučit plamenomet. Vstoupily jsme do trénynvé haly a našli jsme si klidné místo. Popravdě nebyla tam ani noha našli jsme si naše místo kde jsme trénovali minule. Chimchar v tlapičce držela svojí panenku. Opatrně ně ji posadila na zem a řekl koukej se ted budu trénovat řekla chimchar pyšně na pannku. Ta se samozřejmě aani nehla. Chimchar se proti mě stoupla a poslouchala. Tak nejdřív jsi procvičíme vrčení. Ale ty jsi říkal že budeme učit plamenomet řekl chimchar smutně. Neboj budeme ale budeš potřebovat vrčení uvidíš. Chimchar se otraveně na mě podívala a použila na mě vrčení já upadl. chimchar se na mě usmála nojo ty vtipalku použiv vrčebí na figurínu ta se bohuže lani nehla. Po chvilce se začla třást a spadla páni to je slabota řekla chimchar. Není to je neživá figuríná utok zabírá na živých věcech a že zabral u figuríny je pokrok. Chimchar se na mě vesele usmála. Vidíš jseš skvělá řekl jsem a pohladil jsem jí. Pak jsem jí obejmul a ona zatím v mých náručích použila vrčení na figurína která stála za mnou a také spadla. Pak chimchar vyskočila na figurínu použila vrčení a figurína sní spadla chimchar udělala kotoul a spadla ke mně. A pak se ukloniala a zeptala se jestli budeme na ten planenenomet. Dobře když jseš rozlobená tak ti bude vrčení líp a také to u vrčení to pomáhá. takže se zase tvař jako u rčení a pořádně se nadechni a pak vyfoukni. Chimchar radostně foukla ale nic nevyfoukla. chimchar se smutně zatvářila. Neboj sksu to znovu a skus se víc soustředit. Chimchar to skusila znovu byla víc rozlobená a víc se i soustředila a s pusy jí vyletěl malý plamínek. Chimchar se znovu smutně podívala. Já ji ale pochválil povedlo se ti to uplně skvěle. Chimchar se tak rozlobila že mě málem zežehla planemenometem. Ty jsi to dokázala řekl jsem když jsem si saze utíral z obličeje. Chimchar se zaradovala a tentokrát zežehla figurínu pak další a další pak tam jen skákala a po všem používala plamenomet. PAk jsem se rozhodl že jsem na scythera připravení. Chimchar se zaradovala a pak jsme odešli do chytka.

6 Daky Daky | 13. dubna 2014 v 12:40 | Reagovat

[5]: Chimchar se plamenomet nenaučila. Neví jak to má udělat. 2Levly a vrčení +☼

7 Daky Daky | 13. dubna 2014 v 12:40 | Reagovat

[5]: Chimchar se plamenomet nenaučila. Neví jak to má udělat. 2Levly a vrčení +☼

8 knihomág knihomág | 13. dubna 2014 v 12:49 | Reagovat

zase jsem vstoupil do trénynkoé haly a šel jsem na naše obvyklé místo. Chimchar byla smutná. Chimchare to dokážeš skus to znovu nezapoměn. Nejdřív se pořádně nadechni a pak pořádně vydechni skus si to. Chimcahr poslechla a uděala. Musíš mít ten stejný obličej jako u vrčení. Chicmahr si to znovu skusila a povedlo si ji to ted ten plamenomet skusíme musíš se pořádně soustředit aby se ti ohen dostal do pusy. Ošklivě se zatvař a pořádně se nadechni a vydechni. Chimchar zase vydechjla jen pár pramínků ohně. Víš ty co jdeme do sauny. ZA pulhodiny jsme se vrátily a chimchar to skusila znovu tentokrát už vydechla docela velký proud ohně. Vidíš sskus to znovu. Chimcharvi se to povedlo a plamen byl větší. Pak si utok skoušela na figurínách sice figuríny nezažrhla jen trochu ale byla dobra.

9 Daky Daky | 13. dubna 2014 v 13:36 | Reagovat

[8]: Chimchar neví kde má brát ten plamen...

10 knihomág knihomág | 14. dubna 2014 v 7:16 | Reagovat

procvičení utoku scyther
Dneska jsem chtěl si zatrénovat s mým novým pokémonem scythere . On běžel vedle mě. Za chvíli utekl ale pak jse zastavil a pozoroval tréninkovou halu. Tam budeme trénovat řekl jsem a vběhl jsem dovnitř. Scyther vedle mě pomocí hbitého útoku uplně proletěl a narazil do figuríny které se rozletěla po celé trénynkové haly. PAk prosvištěl scyther kolem mě pomocí hbitého utoku a pak zasahl další figuríny které se kvůli této rychlosti zničily. Nakonec hbitý útok použil na obrovskou figurínu ale ta se nerozbila. Scyther to skusil znovu ale pořád se nezničila. To je škoda že se ti to nepovedlo ale příště se ti to určitě povede. Scyther nesouhlasně zakýval hlavou a řekl at chvli počkám. No ja teda počkal a najednou sjem uslyšel že něco začalo praskat. Buum najednou jse figurína rozletěla na všechny strany. Letělo to i ke mně ale scyther si ke mně stoupl a použil zuřívy utok a ochrranil mě před těma troskama. Scyther našel další figurínu a uplně jí zničil zuřívým utokem, Pak se zuřivě podíval na mě a použil zuřivý utok. Měl jsem strach tak sem se přikrčil ale on jen zasahl figurínu která byla zamnou. Pak se usmál ty sis myslel že bych na tebe zautočil zeptal jse. No možné je všechno a jseš hodně silný. Scyther byl chválou potěšen. Scyther si všiml další velké figuríny která tam jen tak stála. Scyther zařval a použil zuřivý utok. Figurine spadla jedna ruka. Scyther použila zas zuřivy utok a rosekl ruku figuríny. Pak znovu a usekl figuríně hlavu. Nakonec jí scyther podkopl a figurína spadla. ŽE jseš level 6 jseš nějak silný. Scyther se zase trochu usmál. Měl rád chvály tak co umíš ještě za útok zeptám se. Scyther se na mě strašidělně podíval já jsem se ho lekl ale nemohl jsem se ani hnout. Teprve ted jsem si uvědomil že minule na mě použil strašidelný pohled. Scyther pužil na figurínu strašidelny pohled ale nic jse nestal skusil to znovu a pak ještě jednou ale ani jednou sje scytherovi strašiddelný pohled na figuríně nepovedl. Chtěl jsem scyther povzbudit ale ona si myslea že jí budu urážet a tak použila strašidelný pohled na mě. Scyther se na mě usmála. Já tě chtěl jen povzbudit řekl jem a stoupl jsm si. Aha řekl trochu smutně scyther měl jsem jednoho trenéra a když jse mi něco nepovedlo tak jse mi smál. Ne scythere já takový nejsem řekl jsem. Scyther se na mě usmál a ukázal mi poslední utok co uměl křídlový. Použil křídlový utok na figurínu ale ta se sotva hla. Tenhle utok moc nezvládal. Pouřžil utok znova ale figurína se pořád ani nehla. To dokážeš povzbudil jsem ho. On se usmál a použil křídlový utok a figurína konečně spadla. Vidíš jseš dobrej povzbudil jsem ho. Scyther to skusil znovu a tentokrát figuríně spadla hlava. Scyther to skusila znovu a tentokrát figurina spadla. Usmál se na mě. SCythera to pořádně povzbudilp a další figurína sapdla hned na první naraz křídlového utoku. Pak jsme ještě asi půlhodinu procvičovali a pak jsem se rozhodl že už pujdeme  domu. Scyther byl dnešním tréynkem spokojen a já taky.

11 Daky Daky | 14. dubna 2014 v 17:23 | Reagovat

[10]: Hbitý útok +☼
Zuřivý útok+☼☼
Strašidelný pohled +☼
Křídlový útok +☼☼☼
+3Levly

12 Raianeyra Raianeyra | 15. dubna 2014 v 12:28 | Reagovat

1. Torchic
2. Procvičení útoků
3. Dojdu do tréningové haly a rozhlédnu se kolem sebe. Zdálo se to tady k tréningu Torchica skutečně vhodnější než tréningová louka. Vytáhnu z kapsy pokéball s Torchicem a pustím ho ven. "Ahoj Torchicu. Dneska si procvičíme tvé útoky tady v hale místo venku." Řeknu mu a  Torchic přikývne. Já zatím dojdu k jedné z figurín a podívám se na Torchica. "Procvič si na ní Písečný útok. Zlepšíme přesnost a sílu tvého útoku." Řeknu a Torchic se postaví před figurínu. Ta byla poněkud větší než on ale nezdálo se že by mu to vadilo. "Použij Písečný útok." Přikážu mu a Torchic použije Písečný útok a míří tak aby útok zasáhnul oči figuríny, jako by to byl skutečný pokémon. "Skus si to trochu procvičovat i bez mých rozkazů a klidně  i jiné útoky. Uvidíme co se v tobě skrývá za bojovníka prcku." Řeknu mu a ukážu na několik figurín a terčů kolem nás. Já pak ustoupím stranou a jen pozoruju jak Torchic trénuje. Byl to už od pohledu bojovník i když mírový. Chvilku útočil Škrábavým útokem na figurínu před sebou a pak najednou poslal Písečný útok na terč za sebou. To se mu ale vymstilo protože se trocha písku odrazila a přímo jemu do očí. Musela jsem se pobaveně zasmát a jít k němu. "Musíš dávat větší pozor prcku a nebýt tak strašně horlivý. Jak se říká Práce kvapná málo platná. Je sice skvělé že chceš zlepšit i svou rychlost ale víc si to promýšlej." Řeknu mu zatím co mu z očí opatrně vymyju písek. Dám mu pak i napít protože se zdál zadýchaný. "Tak a můžeš pokračovat. Tentokrát ale opatrněji ano?" Řeknu mu a zase ustoupím stranou a nechám ho trénovat. Tentokrát zaútočil na jinou figurínu Vrčením a pak vzápětí Klovavým útokem. Nadělal na té figuríně pořádnou spoušť a zdálo se že mu to nestačilo protože pak zaútočil na terč a začal si na něm trénovat střídavě Vrčení a Písečný útok. Nechám ho takhle ještě chvilku trénovat a pak ho zavolám k sobě. "Tak a dost prcku. Tohle pro dnešek stačí. Procvičíš se zase jindy." Řeknu mu a vytáhnu jeho pokéball. Torchic se zdál sám se sebou nadmíru spokojený, když jsem ho povolala zpátky. Pak po Torchicovi trochu uklidím a vydám se pryč.

13 Daky Daky | 19. dubna 2014 v 10:33 | Reagovat

[12]: +2 levly Písečný útok ☼
Škrábavý útok ☼☼
Vrčení ☼

14 knihomág knihomág | 19. dubna 2014 v 12:12 | Reagovat

chimchar
procvičení útoků
Už jsem se těšil až se můj chimchar vyvine. Mohl se vyvinout dnešním tréninkem tak jsem doufal že bude hodně dlouhý a těžký. Chimchar v to také doufal. Koukej tréninková hala řekl chimchar a vběhl dovnitř. Au jau au slyšel jsem hlas a ječení chimchar. Byl to ten chlapík John. Moje chimchar co si sní udělal řekl jsem a vzal jsem jí do naruče a ošlivě na Johna zasyčela. jen jsem jí pozdravil a potřásl rukou řekl nechápavě John. Aha chimchar je strašně bojovná řekl jsem jo a jmenuju si knihomág. Obešel jsem ho a doufal že jsi bude všímat něčeho jiného. Mužu se na ás koukat zeptal se John. Ano ale musím trénovat 3 levly a chimchar se vyvine. A chceš ukázat naši místnost pro hodně dobré pro pokémony. Velice mě to zaujalo a on nám ukázal místnost. Figuríny byyly dvakrát tak velké jako ty minulé a byly z silnější látky a byla tam i nějaká překážková dráha. Wau rozkřikla se himchar a rozběhla se na figurínu kterou začala škrábat škrábavým útokem. Figurína se pohla ale nebylo dost poškozená aby spadla. To je pro dobře ty nejlepší pokémony řekl John. Chimchar se naštval a použil škrábavý útok na Johna a uplně mu rozškrábal oblečení a pak se vrhl na figurínu která konečne spadla. jseš skvělá pochválil jsem chimchar a John si zatím stoupl. Moje nejoblíbenější tričko tys mi ho zničila řekla a utekl pryč. konečne nám dá pokoj řekla chimchar a zaútočila na velký boxovací pytel ze kterého pří škrabotách chimcharového škrábavého útoku vypadla vata. další boxovací pytel byl strašně těžky a byl snad naplněný železem. tak chimchar rozškrábbala provaz který pytel držel a on s elkým narazem spadl. Pak chimchar skočila na figurínu kterou rozškrábala a přehodila ho před sebe. pak udělala roznožku a proletěla před kozu a skočila na figurínu rokšrábala jí hlavu a pak do ní koplo do figuríny která spadla na zem. Pak udělala kotoul a šla na překážkovou dráhu. Běžela dráhu dlouhá 1000 metrů. pak přeskčila. kozu která byla 5 větší než ona. Pak se chytla provazu přehopla se přes bazén a vběhla na poslední figurínu kterou se vzetem rozškrábala a potom si všimla přicházejíci Johna na kterého použila vrčení. Co to řekl John když se asi po pěti minutách zapatoval a všiml se že celá hala byla zničena. To byla fakt těžká dráha řekla chimchar a s dobrým pocitem jsme odešli.

15 Daky Daky | 19. dubna 2014 v 21:09 | Reagovat

[14]: +2 levly
škrábavý útok +☼☼
Vrčení ☼

16 Lottie Lottie | 29. dubna 2014 v 20:34 | Reagovat

Snivy
procvičujem-to co jsem napsala byla blbost :D
___
*úvod*
Rozhlédnu se po hale a všude někdo trénoval.. proto jsem šla uplně na zadní stranu budovy.. na jednom opušťeném místě nabyla ani noha.. tam byla jedna malá soška pokémona a jeden mini terčík.. ,,No, stejně to dnes nebude nic velkého.. to nám bude dnes stačit.." Do ruky jsem si vzala Snivyho pokeball ale potom jsem si něco uvědomila.. ,,Nejdřív pečlivě schovám jídlo.."
*začátek tréninku*
Snivy pojď ven! Hele, to co jsem ti řekla je blbost.. útok se naučíme až zítra.. dnes budeme trénovat :) Tak, ukaž jak umíš ty 2 útoky ano? Pak si je pořádně protrénujeme a potom, tě čeká slíbená jídlo co sis vybral.. *udělá kukuč, a prosí o jídlo* Ne! Až po tréninku.. začnem.. ukaž na tom terčíku jak umíš útok strašidelný pohled.. *udělá strašidelný pohled a mezitím se zamyslím* Přiznávám, netuším jak tě v tomto mám zdokonalovat a jak tě to mám líp naučit :D Neva, jdeme na nárazový útok.. Tak ukaž.. Dobře, to by šlo ale ještě trochu víc ho zesilníme ano? :) Takže začneme tím strašidelným pohledem.. no, tak podle obrázků kde je Flareon to má vypadat nějak tak.. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBZdhOe5cyxQzR6cpaplsPyWlPS1haD450qXg3RvMgE-JTq3WKNA Netuším jak tě to mám učit :D No, podívej se na ten obrázek.. strašidelný pohled už umíš.. takže musíme udělat aby byl ještě víc strašidelný.. hele.. musíš se soustředit na to, co už umíš.. když ze sebe vydáš ještě víc energie, určitě to půjde! :) zkus to :) No, dobře snaha byla.. ještě jednou! :) Dobře tak to zkusíme ještě trochu jinak :) Vidíš jak Flareon na té fotce zčervenají oči? To umíš taky.. A teď to zkus ještě trochu víc.. co ty na to? :p Dobře.. soustřeď se na jednu věc.. na jednu věc nebo někoho koo by jsi chtěl vystrašit..  zvládneš si to představit? Teď nic nedělej, jen si to vyzkoušej.. Máš? Dobře.. A teď snivy věnuj všechnu energii a soustředěnost co máš, a udělej strašidelný pohled! Jo! To už bylo trošičku lepší.. Určitě tě to časem naučíme perfektně ;) pro dnešek už tento útok konec.. Teď nárazový útok.. Takže teď budeme potřebovat sílu že? :) Podívej.. někde v tobě je velice silný pokemon.. probuď své agresivní pocity a zase, mysli na něco.. až budeš připravený zamiř na tu figurínu pokémona a tref se! :) Dobře! Hele, na tento útok si asi budeš muset trochu vytrénovat sílu.. bouchej chvílu do figuríny ale používej i nohy a kopej do ní.. a pojď.. levá, pravá, levá pravá.. Ale nehlaď to! Silou ty rány dávej! Super a teď nohy! Levá pravá! Super! Dohromady a pojď i s otočkou! Rychleji! Dobře! Tak se mi to líbí.. pojď teď zkusit ten náraz ano? No, vidíš! Už to je lepší! A pojď ještě a sílou! Super! Tak.. toto budeme asi dělat i zítra.. Toto nám moc stačit nebude.. no, už víš jak co máš dělat a teď už, pojď si pro jídlo! :)

17 Madie Madie | 2. května 2014 v 20:32 | Reagovat

Chcimchar
Učení řevu
,,Jsme tady Chimchare" řeknu. ,,Tak dobře zkusíme tvoje vrčení." Chimchar na mě zavrčel a mě se pěkně zatočila hlava. ,,Super Chimchare ale jestli chceš zvládnout Řev,musíš pořádně zavrčet jak to jen půjde,chápeš?" ,,Chim char," řekl Chimchar. ,,Tak dobře zkus pořádně zavrčet a potom se rozeřvi co nejvíc!" pobízela jsem ho. Chimchar opravdu mocně zavrčel ale potom se rozkašlal. ,,Zkus to znovu, ty to zvládneš!" říkala jsem mu. Chimchar se na mě podíval a přikývl. A opravdu pořádně zařval.,,Jsi super!" řekla jsem. Chimchar se radostně zasklebil.

18 Daky Daky | 3. května 2014 v 9:35 | Reagovat

[17]: +1 levl a vrčení +☼

[16]: +3 levly a vrčení +☼☼

19 Daky Daky | 3. května 2014 v 9:35 | Reagovat

[17]: +1 levl a vrčení +☼

[16]: +3 levly a vrčení +☼☼

20 Daky Daky | 3. května 2014 v 9:36 | Reagovat

[19]: Teda Snivy místo vrčení strašidlený pohled +☼☼ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama