???' Eevee

12. dubna 2014 v 17:50
Eevee
Pohlaví:
Levl: 18

Povaha:
Bujná samička Eevee nevydrží chvíli v klidu. Ráda si hraje a trénuje. Nemá moc ráda zápasy, ale pokud to její trenér chce tak do toho jde. Dlouho neudrží pozornost a pokud je trénik nezajímavý či na ní trenér křičí může ho přestat úplně poslouchat a to samé pokud je zápas moc nudný.

Eevee byla odkopnutá a později nalezna v lese se zraněnou tlapkou.

Útoky:
Nárazový útok ☼☼☼
Vrčení ☼☼☼
Písečný útok ☼☼☼
Stínová koule ☼☼☼

Vývin:
Pomocí kamenů→,,
Štěstím ve dne →
Štěstím v noci →
Zvětšit Levl v Tajemném lese a dotknout se kamene →
Zvětšit levl v Ledové Jeskyni a dotknout se krystalu →
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raianeyra Raianeyra | 12. dubna 2014 v 20:31 | Reagovat

Přijdu do útulku a všimnu si tam Eevee. Dojdu proto k ní s úsměvem a kleknu si k ní na zem abych nebyla oproti ní tak vysoká. "Ahoj Eevee. Já jsem Raianeyra. Copak se ti stalo že jsi tady? Zdáš se jako silná pokémoní slečna." Řeknu jí a vytáhnu z kapsy pokéball s Torchicem a pustím ho ven. "Podívej. To je Torchic. Můj startovní pokémon. Moje ohnivé zlatíčko." Představím Eevee Torchica a ten k ní přijde blíž aby se s ní spřátelil. "Nechtěla by sis s námi jít hrát?" Zeptám se jí přátelsky a Torchic souhlasně pokývá hlavičkou aby jí povzbudil.

2 Daky Daky | 12. dubna 2014 v 20:33 | Reagovat

[1]: Eevee se na tebe podívá a pak začne skákat okolo Trochic na souhlas.

3 Raianeyra Raianeyra | 12. dubna 2014 v 21:22 | Reagovat

Zasměju se a pak se podívám na oba pokémony. "Co by jste radši? Na honěnou nebo na schovávanou?" Zeptám se jich a Torchic hned že chce hrát na schovávanou a Eevee také přikývne. Přikývnu tudíž na souhlas i já a rozhlédnu se kolem nás. "Vy dva se schovejte a já vás budu hledat ano?" Řeknu jim s úsměvem a zakryju si pořádně oči. "Jedna, dva, tři..." Začnu počítat a oba pokémoni se zatím schovají. Když dojdu k číslo Dvacet odkryju si oči a rozhlédnu se kolem sebe. Nikde viditelně nebyli a tak se zvednu a dám se do hledání. prohledala jsem takřka celý útulek než se mi podařilo najít Torchica schovaného za jednou ze skříněk v kuchyni. Společně se pak vydáme hledat Eevee ale nedařilo se. Nakonec se zastavím u Eeveeina pelíšku. "Tak dobře Eevee. Vzdávám se. Vyhrála jsi." Zvolám a Eevee se smíchem výjde z hromady hnědých dek. Tak tam bych jí vážně nehledala a se svým kožíškem se tam dobře ztrácela. "Velmi dobře jsi se schovala Eevee." Pochválím jí.

4 Daky Daky | 13. dubna 2014 v 9:08 | Reagovat

[3]: Eevee se na tebe usměje. Najednou jí zakručí v břiše. "Eevee ee evee?" (Nemáš něco dobrého?) zeptá se tě.

5 Raianeyra Raianeyra | 13. dubna 2014 v 12:48 | Reagovat

S úsměvem se na Eevee podívám a přikývnu. Z batohu vytáhnu Pecha berry a nabídnu jí Eevee. "Doufám že máš ráda sladké. Momentálně nic jiného nemám a Torchicovi tohle chutná." Řeknu jí omluvně a povolám Torchica, zpět do pokéballu. Pak se podívám na Eevee. "Pro dnes už budu muset jít. Zase za tebou někdy přijdu." Slíbím Eevee a vydám se pryč.

6 Daky Daky | 13. dubna 2014 v 17:14 | Reagovat

[5]: Eevee ti zamává a pustí se do jídla

7 Lottie Lottie | 2. května 2014 v 18:50 | Reagovat

Bloudila jsem po útulku a vždy jsem myslela na svého pokémona kterého už mám..
potřebuje kamaráda ale ještě na to nemáme moc sílu..
Pak jsem si všimla v jedné místnosti jedné krásné hnědé kuličky, a vypadala vystrašeně.. Opatrně jsem k ní přišla, a pohladila ji.. Nasadila jsem úsměv a sebevědom pohled, aby se nebála.. Pak jsem ji opatrně pozdravila.. Ahoj Eevee! :) Já jsem Lottie.. mám jednoho kamaráda v týmu.. jmenuje se Snivy.. chceš ho vidět? Eevee se vystrašeně podívala na pokebal kde je Snivy.. Neboj, on ti neublíží.. snivy? ven! Snivy vylezl z pokeballu a drsně se podíval na vyděšenou Eevee.. pak se na ni roztomile usmál a pozdravil ji.. Hele Eevee.. co to tu celou dobu děláš? Tady asi nic moc není co? :) Tak hele Eevee.. když tu nebudeme, vymyslíme ti nějakou zábavu.. ale neboj, budeme tu každý den! No, pojď.. půjdeme na zahradu kterou tu máte a něco vymyslíme.. *Eevee se zadívala jaké nebezpečí ji tam může čekat když tam jsme já a snivy, ale potom se rozešla* Tak podíváme se co tu máme.. Tady jsou větvičky.. dobře.. jinak.. jdeme do výtvarního prostoru! :) No, tady už je to lepší.. ponožky? Nikdy bych to neřekla ale je dobré že tu dnes jsou! Tak, a teď do kuchyně pro rýži.. No, a jdeme ti udělat zábavu! Uděláme ti panenku.. Do ponožky nasypejte rýži.. Snivy chceš si taky udělat? tak dobře nemusíš.. a vemte gumičky a uvažte suk někdy v místech kde je pata.. super! :) vememe si látku a fix.. látkou jí uděláme šaty.. *udělali jsme všechny jedny šaty* A fixem dokreslíme obličej.. a máme to hotovo! Panenka je na světě.. Eevee takže my zítra zase přijdem ano? Ahoj!

8 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 6. května 2014 v 16:16 | Reagovat

Vejdu do budovy, která má být pokémoním útulkem a rozhlížím se kolem sebe. Útulek. Přijde mi smutné, že tu ti pokémoni jsou a tak se rozhodnu udělat dobrou věc – podívat se, jestli tu není nějaký, kterého bych se rozhodla osvojit, tedy, pokud by souhlasil, samozřejmě.
Hned jak vejdu, zaujme mě Eevee, která běhá dokola a honí svůj vlastní ocas. Vyvolá to na mé tváři úsměv.
Ještě chvíli ji pozoruji a potom se odhodlám jít za ní. Mám trochu strach a jsem nervózní. Ano jde „jen“ o pokémona, ale já to považuji za důležité.
Kleknu si před ní a položím Jahůdku na zem.
„Ahoj Eevee,“ pozdravím jí a snažím se zakrýt nervozitu v hlase, „já… jmenuji se Deny a jsem trenérkou pokémonů, přesněji koordinátorkou. Uhm a tohle je má Cyndaquil Jahůdka. Mám ještě Skitty Yumi, vlastně, jak jsem tě tak pozorovala, myslím, že byste si mohly obzvlášť rozumět, taky je taková živá a moc ráda si hraje. Nechceš se s ní seznámit? Mohly bychom si všechny společně něco zahrát nebo tak…“
Dívám se na Eevee, která na mě nejistě a s nedůvěrou kouká. Pak, ale nakonec váhavě přikývne. Srdce mi poskočí radostí.
„Tak dobře,“ zářivě se na ni usměji a vyhodím do vzduchu pokeball, ze kterého vyskočí Yumi a nechápavě kmitá pohledem mezi mnou a Eevee.
„Yumi tohle je Eevee, je v pokémoním útulku a já jí nabídla, aby si s námi, tedy i s tebou hrála. Nechceš se s ní trochu seznámit?“ pohladím Yumi po hlavě a ta se okamžitě vydá k Eevee. Chvíli se jen napjatě očichávají, ale velmi brzy napětí mezi nimi zmizí a Eevee strčí packou do Yumina ocasu, ta z toho pochopitelně není nadšená a okamžitě se vrhne po ocasu Eevee, takhle ještě chvíli dovádějí. Není v tom žádná agrese, čiší z nich přátelskost.
„No,“ podívám se na Jahůdku a podrbu ji po hlavě, následně se zase pohledem vrátím k těm dvěma, „tak co? Půjdeme si ven něco zahrát?“ Ty dvě mě zprvu nevnímají, tak svou otázku zopakuji, to už ji konečně zpozorují a přikývnou, Yumi natěšeně a Eevee trochu nervózně a vyděšeně. Chápu jak jí je.
Oznámím Michaki, že jdeme s Eevee ven a ona jen přikývne. Vypadala spokojeně.
Vyjdeme na pěkně upravenou louku. Svítí sluníčka a je teplo, ovšem ne nijak nepříjemné.
„Tak co by sis chtěla zahrát Eevee?“ zeptám se jí a ona zavrtí hlavou, že neví.
„Hm, co třeba na schovávanou?“ navrhnu a všechny tři na mě jen zmateně hledí.
„No, to je taková hra, kde jeden piká a ostatní se schovají, no a když pikající dopočítá do nějakého určeného čísla, tak se vydá ty ostatní hledat. Chápete?“ Dostane se mi tří přikývnutí.
„Bezva a chcete si to tedy zahrát?“ stejná odpověď jako před několika sekundami.
Navrhnu tedy, že budu pykat, ony se mají jít schovat.
Jedna, dva, tři, čtyři… deset.
„Už jdu!“ zvolám a vydám se je hledat. Musím uznat, že se všechny tři schovaly vážně dobře. Tedy dokud nezajdu dál do zahrady a tam mi jako blesk z čistého nebe neskočí na záda vetřelec.
„Yumi!“ vykřiknu a sundávám si kočku ze svých zad a pokládám ji na zem. „Tohle se nedělá!“ kárám jí, ale ona si z toho očividně nic moc nedělá. Povzdechnu si.
„Tak pojď prosím tě, musíme najít Eevee a Jahůdku,“ rezignuji a doufám, že půjde po svých. Samozřejmě naivně, protože za chvíli už ji vidím šplhat na strom a o několik sekund později mi skočí na hlavu.
Jedna, dva, tři… Snažím se zachovat klid.
Hledáme ještě dlouho a mě se pořád nedaří ty dvě najít. Když už mám chuť to vzdát, konečně zahlédnu nějakou možnou stopu. Ze stromu přímo přede mnou spadlo jablko. Vydám se tedy blíž k jeho větvím a po bližším prozkoumání objevím Eevee.
„Eevee! Mám tě!,“ usměji se na ni. Eevee si odfrkne a začne slézat ze stromu. Za chvíli se společně se mnou a Yumi vydává hledat Jahůdku.
Po dalších deseti minutách toho už mám dost.
„Jahůdku! Vzdávám se! Vyhrála jsi!“ zakřičím a čekám. O několik minut později se vrátí Jahůdka s pyšným výrazem. Usměji se na ni a hodím jí jahodu, po které se s radostí vrhne.
„No jo, vyhrála jsi,“ zasměji se. Pak nabídnu jahody i Eevee a Skitty. Nakonec se usadíme pod jedním statným stromem a chvíli odpočíváme. Eevee a Yumi vybíjí svou hyperaktivitu a Jahůdka si mezitím jí jahody.
Když se začne stmívat, uvědomím si, že jsme se zdržely déle, než jsem plánovala. Vydáme se tedy zpět do útulku, kde také nastane chvíle loučení.
„No,“ podívám se na usměvavou Eevee, „je čas se rozloučit, protože my už vážně musíme jít. Víš, nejsem naivní a vím, že je brzy ptát se tě na to, jestli bys nechtěla jít se mnou, ale ráda bych se tě alespoň zeptala, jestli bys chtěla, abychom tě ještě navštívily nebo jestli o to nestojíš.“ Sleduji ji a očekávám odpověď.

9 Lottie Lottie | 8. května 2014 v 7:20 | Reagovat

Ahoj eevee! tak jsme tu zas.. no, můžeme sem chodit jen 3x za týden.. co by jsi řekla pondělí středa pátek? :) *kývne* Dobře eevee.. dnes máme v plánu že půjdem ven co ty na to? :) Z dálky jsem viděla krásné údolí kde by se tobě i snivy mohlo líbit.. Jdeme se zeptat jestli můžeme jít ne? :) Prosím, mohla bych si vzít eevee? Šla bych s ní a se snivym na procházku.. do pár hodin jsem tu i s eevee! *Michaki se chvilku dívala.. a pak řekla..* ,,Dobře, ale kde máš toho tvého snivyho??" Tady je.. Snivy pojď ven! ,,co nadělám.. jděte!"
Super! Eevee připrav se vyrážíme! *příběh po cestě..* Viděla jsem hodně věcí na které jsem ještě nenarazila.. no, taky že začínám trénovat! Na pár pokemonů jsem musela vytáhnout i pokedex protože jsem vůbec nevěděla kdo to je.. Eevee, ta si našla super zábavu.. našla si jablko ale ne že by si hrála.. dokutálela ho až k údolí, kam jsem s nimi šla. A Snivy? Ten jedlík.. našla si jídlo a celou dobu jedla bobule! Dále jsem s eevee viděla úžasné hory které byly domovem pár pokemonům. Snivy mezitím byla doslova "zažraná" do jídla, a hory ani nepozorovala. Na konec jsem se stratila já, i snivy a eevee. Eevee je ale velmi všímavá samička! Všimla si lesního proudu a já to tam šla omrknout.. když jsem s pokemony šla kousek podél proudu dovedl nás až do údolí, kde z tohoto proudu tekl úžasný vodopád!***
Tak holky, jsme tady! Podívejte není to tu super? ˇˇ *Eevee si hned šla utrhnout květinku a dala si ji za ucho* sluší ti to :) A snivy? podívej.. tam jsou bobule! *Snivy se rozutíkala a šla jíst* Ať chutná snivy! Tak.. co to tu máme.. Modrý kámen? o.o *dotkla jsem se ho* Au! sakra ono to dává rány a mluví to jako.. pichu? o.O *z kamene vylezl pichu* Ahoj pichu! Já jsem Lottie.. co ty tu děláš? :) Eevee, Snivy pojďte sem! hele kdo tu je.. Pichu to tu asi hlídá. Takže opatrně ať tu nic nepoškodíte. Pichu chceš si s námi hrát? Teď jdeme tam ke studánce se napít.. chceš jít s námi? *kývne* Tak jdeme všichni! Máme tu ještě docela dost práce.. A pichu? Žije tu s tebou ještě nějaký jiný pokemon? *ano* Seznámíš nás s nimi potom? :) *Ano* Dobře, ale teď se půjdeme všichni pořádně napít. _____ Táák.. dobrý? Tak jdeme se seznamovat.. ne? :) pichu veď nás! *Pichu nás zavedl za servine* Jee! Snivy podívej se! Toto je tvůj vývin.. takto budeš taky vypadat.. *a z keře se vyplazil serperior
Který má nasazený úsměv na tváři* Ahojky! Toto je můj snivy.! Jdeme dál pichu? Tady je zase tedaursa! Roztomilé! Eevee líbí se ti tu? *kývne že ano* Super.. to jsem ráda! a dál tu je pidove.. ten bude asi trochu plachej.. necháme je být ne? :) :OO Páni! Deerlingové a uprostřed jejich největší vývin.. je to tu krásné! A teď si něco zahrajeme ne?  Táákže.. máme tu..... nic. :D Nevadí, jdeme dál :D No, tady už to vypadá lépe. Jdeme si zahrát takovou přehlídku. Vytvoříme si oblečení uplně ze všeho co to najdeme a pak se podíváme co ztvoříme ano? Máte to hezké! Eevee super šaty, Snivy Dobrá čelenka a pichu super nápad na ty náušnice! Máš je moc hezké! :) Pichu? My už se musíme vrátit.. někdy se určitě ještě zastavíme!  Tak ahoj! *po cestě do útulku* Snivy a Eevee si něco říkají, ale já jim vůbec nerozumím a tak to jde až se dostanem k útulku :D snad si ale říkají že se jim tu líbilo! Tak eevee, už musíme jít.. tak zase někdy, ahoj!!

10 Daky Daky | 12. května 2014 v 17:11 | Reagovat

[8]: Eevee přikývne, že chce, aby jsi znova přišla. Moc si to užila

[9]: Eevee se po tvém odchodu svalí do klubíčka  a usne-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama